In 2003 hadden we de BIENSOTAWEE.
Een echte website was er nog niet maar wel hebben we een fotoimpressie gemaakt.
De uitslag is hier onder te vinden.

ga direkt naar de uitslag

Ga direkt naar alle foto's door op de collage te klikken:

 

Voor alle foto's.

 klik op collage voor heel veel foto's

de start

 

de B-kapel

ons mooiste estafette-team

leukst verkleed

tweede plaats estafette verkleed

de laatste ronde gezamelijk

Alkmania liet zich ook zien

Veel kleurige damesteams

Ook enkele familieteams

Met het hele team over de finish

Terugslaan naar die man met de hamer!

De vierde dame is even??

Kamiel Maase ook aanwezig

Volop sfeer bij het wisselpunt

Spreekmeester Ton en de rondetellers

Niemand ging naar huis voordat iedereen binnnen was.

Een medaille voor iedereen

Toch nog met zín vieren over de streep.

Iedereen was moe maar tevreden

Toonís 50e marathon werd onvergetelijk.

Alle plantaris mensen gingen een rondje mee met Toon

De verzorging was uitstekend

Henk trok de klompen nog een keer aan.

Marathonkaiser Horst met nr 87

Het goede doel werd niet vergeten.

De route was fraai

voor alle foto's

De uitslag

marathon einduitslag        
eindst naam Woonplaats vereniging eindtijd
1 Dennis van Berkel Roelofarendsveen Plantaris 2:50:33
2 John Jansen Oude Wetering Plantaris 2:56:29
3 John Rodewijk Oude Wetering Plantaris 3:05:38
4 Raymond Goddijn Leiden Leiden Atletiek 3:09:32
5 Rene de Jong Oude Wetering - 3:11:16
6 Aad van Egmond Roelofarendsveen DD&D 3:15:43
7 Aart den Hartog Leiderdorp NL..ML 3:18:44
8 Leonard de Jeu Roelofarendsveen DD&D 3:22:37
9 Rene Goddijn Oude Wetering Plantaris 3:23:52
10 Fred van der Meer Roelofarendsveen Plantaris 3:27:33
11 Leon Hogenboom Oude Wetering Plantaris 3:27:43
12 Pieter van Hameren Roelofarendsveen Plantaris 3:29:53
13 Dick Kroon Oude Wetering Plantaris 3:31:40
14 Ton van der Veer Oude Wetering Plantaris 3:31:47
15 Jos Mulders Hillegom Veteranen Nederland 3:34:24
16 Joep Vesseur Roelofarendsveen Plantaris 3:34:39
17 Rene Spitteler Aalsmeer AV Aalsmeer 3:35:02
18 Kees van der Hoorn Roelofarendsveen DD&D 3:35:18
19 Peter Akerboom Oude Wetering Plantaris 3:36:33
20 Marja Hogenboom Roelofarendsveen Leiden Atletiek 3:39:10
21 Yoshito Koyama Japan AV Aalsmeer 3:40:45
22 Peter van Wouwe Leimuiden Plantaris 3:40:51
23 Lex de Boer Avenhoorn Veteranen Nederland 3:41:27
24 Wim van Veen Roelofarendsveen Plantaris 3:43:55
25 Gijs Honing Blokker Veteranen Nederland 3:46:24
26 Toon van Vlimmeren Roelofarendsveen Plantaris 3:47:56
27 Ed Akerboom Rotterdam - 3:48:58
28 Horst Preisler Hamburg Duitsl LAV Hamburg Nord 3:52:15
29 Koos van der Haak Oude Wetering Plantaris 3:52:33
30 Hans Buis De Rijp Loopservice NL 3:52:39
31 Dick van Es Den Haag Hague Roadrunners 3:53:56
32 Mark van Bogaert Lokeren Belgie - 3:58:01
33 Jannet Lange Almere Veteranen Nederland 3:58:04
34 Hen Hoogervorst Roelofarendsveen Plantaris 3:58:08
35 Bob Davis Den Haag - 4:01:31
36 Henk Harenberg Eibergen ASV Eibergen 4:06:39
37 Henk Lansbergen Honselersdijk - 4:07:35
38 Romy Meijer Roelofarendsveen Plantaris 4:07:54
39 Petra Klein Roelofarendsveen Plantaris 4:07:56
40 Dorien Schrijvers Leimuiden Plantaris 4:07:56
41 Rob Steyger Zaandam Veteranen Nederland 4:16:42
42 Mik Drabbe Voorburg - 4:22:34
43 Annie Hoogenboom Oude Wetering Plantaris 4:29:58
44 Henny Rietbroek Oude Wetering Plantaris 4:35:09
45 Vinnie Rotteveel Rijpweterin Plantaris 4:40:09
46 Coby Vlasveld Oud Ade Plantaris 4:45:49
47 Bert de Jong Den Haag Hague Roadrunners 4:50:23

 

estafette einduitslag      
eindst naam woonplaats eindtijd
1 De Spartaan 1 Voorhout 2:40:44
2 Corpora Leimuiden 2:44:30
3 Leidse Wormen 1 Hazerswoude-Rd 2:50:38
4 World Runners Oegstgeest 2:52:13
5 Leiden Atletiek 2 Leiderdorp 2:58:25
6 Ganzenhoek 1 Leiden 3:00:33
7 Stolp Roelofarendsveen 3:01:00
8 Ganzenhoek 2 Leiden 3:02:31
9 Bonaventura Roelofarendsveen 3:02:42
10 NL..ML Leiden 3:03:09
11 Plantaris Roelofarendsveen 3:03:51
12 Leiden Atletiek 3 Leiderdorp 3:04:01
13 De Spartaan 4 Voorhout 3:09:19
14 De Spartaan 5 Voorhout 3:09:44
15 Holex Flower Aalsmeer 3:10:32
16 team Almere Almere 3:11:16
17 De Brordjes Oude Wetering 3:11:53
18 Oranje comite Oude Wetering 3:13:45
19 De Spartaan 2 Voorhout 3:14:11
20 familieteam Tersteeg Oude Wetering 3:14:43
21 De Spartaan 3 Voorhout 3:15:05
22 NL..ML Leiderdorp 3:15:43
23 Leiden Atletiek 1 Leiderdorp 3:19:07
24 Alkmania Roelofarendsveen 3:19:16
25 Gem. Jacobswoude Oude Wetering 3:19:32
26 de Kapteyntjes Leiden 3:19:49
27 team Golstijn Purmerend 3:20:04
28 team de Jeu Roelofarendsveen 3:22:29
29 familieteam vd Poel Oude Wetering 3:23:50
30 team Bossum Hillegom 3:26:34
31 De Telstars Roelofarendsveen 3:28:30
32 Leidse Wormen 2 Hazerswoude-Rd 3:29:09
33 Voorschoten 97 Voorschoten 3:29:23
34 SMAC Roelofarendsveen 3:30:01
35 Leiden Atletiek 4 Leiderdorp 3:31:02
36 team Overdevest Oude Wetering 3:31:30
37 vd Meer Logistic Oude Wetering 3:32:19
38 t Kliekje Oude Wetering 3:33:04
39 DDZGG Oude Wetering 3:36:52
40 De (S)lopers Roelofarendsveen 3:46:39
41 de Starters Roelofarendsveen 3:50:52


Hierna volgde in 2004 de Holwandeeonijs Marathon

Bezoek de HWD site

 

<BGSOUND SRC="http://www.oneenonly.nl/oeno/Ropatune.mp3">