Oranjeglazenhuissluismarathon

15 september 2007

OPENING KERMISWEEK

uitslag (ESTAFETTE) MARATHON

 
startnr categorie plaats overall eindtijd naam
233 H 1 6 2:56:45 Dennis van Berkel
205 H 2 13 3:05:38 Rob Kerkvliet
236 H 3 16 3:07:52 Frans Woerden
219 H 4 21 3:12:09 Kees van der Hoorn
253 H 5 27 3:17:15 André van der Zwan
217 H 6 30 3:20:10 Leonard de Jeu
225 H 7 33 3:21:50 Peter vd Berg
216 H 8 34 3:22:24 Dick Kroon
240 H 9 38 3:24:41 Bonno Odijk
222 H 10 39 3:24:48 John Rodewijk
234 H 11 41 3:25:05 Lex de Boer
208 H 12 43 3:27:26 Pieter van Hameren
249 H 13 45 3:28:38 Albert Meijer
241 H 14 53 3:34:21 Richard van der Klis
213 H 15 54 3:36:24 Rob Vis
211 H 16 61 3:43:29 Peter Akerboom
220 H 17 62 3:44:17 Wim Verhage
209 H 18 69 3:50:54 Ben Mol
246 H 19 71 3:52:44 Paul van Wingerden
221 H 20 74 3:55:46 Collin Hoogenboom
239 H 21 75 3:56:31 Jack Hendrickx
235 H 22 76 4:00:42 Herman Euverman
229 H 23 77 4:02:24 Dave Major
203 H 24 78 4:05:29 Gijs Honing
242 H 25 80 4:08:02 Paul Wobbe
206 H 26 82 4:26:52 Micha Havreluk
204 H 27 83 4:28:46 Dick van Es
207 H 28 84 4:29:24 Hans Buis
248 H 29 85 4:30:22 Koos van Bergen
231 H 30 87 4:40:18 Brian Mills
237 H 31 88 4:49:34 Frans Be Tjoen Swan
223 H 32 89 4:53:10 Theo Cloosterman
226 H 33 91 4:56:08 Mark Sanders
244 H 34 92 5:05:24 Jan Willem Dijkgraaf
218 D 1 70 3:52:28 Jannet Lange
238 D 2 81 4:15:08 Ineke Scheffer
230 D 3 86 4:36:16 Linda Major
227 D 4 90 4:53:13 Michaela Sanders
215 D 5 93 5:16:07 Marijke van den Brink
82 team 1 1 2:36:50 de A-selectie
63 team 2 2 2:46:47 De Hardlopers
77 team 3 3 2:48:07 De Spartaan
76 team 4 4 2:49:16 AVA Florimex time to relax
64 team 5 5 2:53:53 De Frisse Doorlopers
68 team 6 7 2:58:13 Team Uno
57 team 7 8 2:59:09 De Baasjes
72 team 8 9 3:01:26 De Gebakkies
81 team 9 10 3:02:35 Joost mag het weten
95 team 10 11 3:04:23 BC de Berus
96 team 11 12 3:04:35 Webloglopers
65 team 12 14 3:06:14 De Klaplopers
83 team 13 15 3:07:18 Blue Man Group
175 team 14 17 3:09:56 DDGZZ 2
58 team 15 18 3:10:00 Loozeboys
94 team 16 19 3:11:15 Heemlopers
51 team 17 20 3:11:41 RoPeWiDi
60 team 18 22 3:14:09 Waterryck I
98 team 19 23 3:14:35 Holland België
75 team 20 24 3:14:41 Petje op.......petje af.
55 team 21 25 3:15:36 AVA New York Runners 1
69 team 22 26 3:16:58 Twee VeeZet
54 team 23 28 3:18:06 Holex Flower
92 team 24 29 3:19:46 De Knetterende Spetters
91 team 25 31 3:21:40 Gemeente Jacobswoude
56 team 26 32 3:21:47 AVA New York Runners 2
73 team 27 35 3:22:45 NL..ML (Niet Lullen.. Maar Lopen)
53 team 28 36 3:23:05 The Paceshuttles
59 team 29 37 3:24:07 TTV de Treffers
74 team 30 40 3:24:58 Olé Olé oranje comité
50 team 31 42 3:27:24 DDZGG
84 team 32 44 3:28:27 We zien wel
80 team 33 46 3:29:02 De Vlammies
85 team 34 47 3:29:49 Kattuks Volk 1
66 team 35 48 3:31:09 Voorschoten '97 team 1
67 team 36 49 3:31:09 Voorschoten'97 team 2
70 team 37 50 3:32:11 10.30 Op De Brug
89 team 38 51 3:32:27 De Ouwe Twijgen
71 team 39 52 3:34:13 Café de Haven.nl
52 team 40 55 3:37:01 Waterryck SR
78 team 41 56 3:37:05 De Solo's
87 team 42 57 3:37:32 Zwalkend op de kade
62 team 43 58 3:38:52 The Water Girls
86 team 44 59 3:41:03 Kattuks Volk 2
49 team 45 60 3:42:58 LIONS ALKEMADE
174 team 46 63 3:44:24 De Gazellies
79 team 47 64 3:45:32 De Trimmende Fysio Tijgers!!!
61 team 48 65 3:46:34 The White Sensations
99 team 49 66 3:47:55 OASE 1
100 team 50 67 3:47:55 OASE 2
97 team 51 68 3:49:39 Meiden van goud
18 team 52 72 3:53:50 Ronald McDonald Huis
88 team 53 73 3:54:35 Viva Samba!
93 team 54 79 4:07:54 De Kreunende Sluismeisjes


Voor de rondetijden klik op De Rondetijden