MARATHON EN ESTAFETTE-MARATHON
16 september 2017
Opening kermisweek Roelofarendsveen
Informatie Inschrijving Deelnemers Parcours Spelregels Nieuws FotoFilm Uitslag

Der Eins und Einzige
Supertolle Schlager Blumen Lauf

Deelnemers


De borstnummers zijn nu ook toegevoegd. Wijzigingen van (team) namen graag doorgeven vóór woensdag 13-9.
Daarna kunnen mutaties niet meer in het drukwerk worden verwerkt.

Marathon:

ga direct naar de estafette-lijst (gesorteerd op achternaam captain)

344

Vicent Pous Llopis

geb 1982

Den Haag

343

Hans Buis

geb 1951

Midwoud

SV Friesland

342

Wendy Putters

geb 1976

Nieuwerkerk aan den IJssel

341

Pieter van Hameren

geb 1963

LV Plantaris

Roelofarendsveen

340

Toon van Vlimmeren

geb 1952

LV Plantaris

Roelofarendsveen

339

Heico Kerkmeester

geb 1963

Pac

Capelle aan den IJssel

338

Bill Howes

born 1948

100 marathon UK

Great Brittain

337

Pauline Howes

born 1951

100 marathon UK

Great Brittain

336

John Bouwens

geb 1951

AAV36

Alphen ad Rijn

335

Egbert van Dijk

geb 1945

Fortuna

Schiedam

334

Peter van Wouwe

geb 1956

LV Plantaris

Leimuiden

333

Leonard Boekestijn

geb 1958

Lierse Roadrunners

uit

De Lier

332

Cees Bouma

geb 1968

loopgroep biddinghuizen

uit

Biddinghuizen

331

Wim Verhage

geb 1954

avVN

uit

Nieuwkoop

330

Pieter Staphorst

geb 1980

Alemannia Aachen fan

uit

Broek in Waterland

329

Dennis van Berkel

geb 1964

LV Plantaris

Roelofarendsveen

Mr One en Only nam aan alle editie's deel en won er maar liefst 10

328

Lex de Boer

geb 1947

Loopgroep-Hoorn

Avenhorn

de nr 3 van de 100 marathon groep Nederland

327

Cen Loos

geb 1974

LV Plantaris

Roelofarendsveen

326

Luc van Laenen

geb 1972

Double Concap sports Team

Rijkevorsel België

325

Inge Lens

geb 1974

Double Concap sports Team

Rijkevorsel België

324

Dave Major

geb 1965

100 MC UK

Moulton England

323

Linda Major

geb 1964

100 MC UK

Moulton England

322

 Louis Hufkens

geb 1950

Kasteellopers

Grobbendonk
België

321

 Ruud Verhoef

geb 1960

AV Ron Clarke

Utrecht

Estafette:

De inschrijving van de estafette zit vol.

De definitieve deelnemerslijst van de estafette: gesorteerd op achternaam captain

Naam captain en lopers: Naam team:  Foto:
 1

Fien Akerboom

 Fien Akerboom
 Cynthia van Es
 Mariska van klink
 Tanja van Es

 

 de Heidola's
 2

Thomas van Ast

 Thomas van Ast
 Nick de Jeu
 ?
 Maaik Hoogkamer

 

 Halb Zwieback
 3

Arjan Baas

 Arjan Baas
 Marc Baas
 Peter Baas
 Marleen Baas

 

 Holle mit die Baasjes
 4

Ronald Bakker

 Ronald Bakker
 Roel Hoogenboom
 Robert Hoogenboom
 Joost Ouwerkerk

 

 Joost mag het weten
 5

Anita van den Berg

 Anita van den Berg
 Anouk Bakker
 Josca Vreeken
 Faviën Kuipers

 

 Wir laufen nicht so schnell, aber zaufen das kunnen wir wel!
  6

Merijn van den Bergh

 Merijn van den Bergh
 Brent Schrama
 Gert Jan Theuns
 Giovanni van Baardwijk

 

 Koekwauzen
 7

Robbert van den Berkhof

 Robbert vd Berkhof
 Noah van Ingen
 Norbert Roodhorst
 Deveney Driessen

 

 Last best
 8

Ilona Bisschop

 Nika Strokappe
 Pascale Bouchier
 Laurens Sand
 Ilona Bisschop

 

 Edelweiss
 9

Marc de Boer

 Deborah van der Jagt
 Arnold van Varik
 Peter Koelewijn
 Hans Zevenhoven

 

 Mit der Arnold holle ist Supertolle team einz
 10

Marc de Boer

 Marc de Boer
 Marjolein Vet
 Jeroen Sanders
 Frank Maurits

 

 

 Mit der Arnold holle ist Supertolle team zwei
 11

Sven Boer

 Jelmer Boer
 Pim van der Zwet
 Max Vesseur
 Sven Boer

 

 Weltenbummlers
 12

Laura Boers

 Laura Boers
 Koen Haegens
 Justin van Tol
 Koen Castelein

 

 Zurück zu Basic die Trainer Mannschaft
 13

Benjamin Borgers

 Hans Bouwmeester
 Ronald de Jeu
 Justin Bouwmeester
 Wim Straathof

 

 De lekke veter 1.0
 14

Jan Bouwmeester

 Jan Bouwmeester
 Joep Vesseur
 Jan vd Werf
 Jeroen Landman

 

 SupertHolz
 15

Renske Bouwmeester

 Linda van der Graaf
 Jeroen van de Kooy
 Sonja van de Kooy
 Jeroen Loos

 

 Auf Wiener Schnitzel

team 1

 16

Jorg van  der Breggen

 Jorg van der Breggen
 Ralf van der Breggen
 David Koot
 Pjotr van der Marel

 

 De Souza Faria's 2.0
 17

Mark Castelijn

 Mark Castelijn
 Iris van der Kamp
 Latisha Loos
 Dennis Loos

 

 Mir wurst ist krumm
 18

Lars Daams

 Lars Daams
 Roel Daams
 Rob van Klink
 Teus Koek

 

 Wir müssen im Gleichschritt bleiben
 19

Margot van Dam

 Esther van Klink
 Tim Löss
 Louise de Haas
 Margot van Dam

 

 Nicht schnell aber originell
 20

Joost Damhuis

 Joost Damhuis
 Ton van de Heijden
 Oebele Tolsma
 Annelies Braak

 

 Mudmasters
 21

Anita Dirks

 Anita Dirks
 Jan Bosveld
 Mathilde Groenendijk
 Monique Kromhout

 

 Vlietlijn Glibbers
 22

Mike Dröge

 Michel Vollebregt
 Mike Dröge
 Thomas Barrault
 Floyd van Klink

 

 The Dutchies
 23

Esther van Drongelen

 Rebecca Akerboom
 Demelza van der Veer
 Marlies Straver
 Esther van Drongelen

 

 Hartnäckigen Veenische Blumen Mädchen
 24

Aad Droogh

 Aad Droogh
 Mark Hogenboom
 Michiel van Rhoon
 Sander van Klink

 

 Team Elvis
 25

John van Egmond

 John van Egmond
 Nick van Egmond
 Dex van Egmond
 Anita van Klink

 

 Die Daumen
 26

Sander Eijs

 nnb ?
 Brent ?
 Sander Eijs
 Jelle ?

 

 De braadworsten
 27

Jose van der Geest

 Marloes Klein
 Josien Klein
 Anneke van klink
 José van der Geest

 

 Pullinnekes 2
 28

Jose van der Geest

 Mariëlle Akerboom
 Melina Rietbroek
 Sandra Termeulen
 Kim verdel

 

 Pullinnekes 1
 29

Rene van der Geest

 Rene van der Geest
 Dennis van Veen
 Michel Bakker
 Peter van Ruiten

 

 RUN DMP
 30

Paul Gies Broesterhuizen

 Paul Gies Broesterhuizen
 Jochem Loos
 Joost Huigsloot
 Luuk de Koning

 

 Ein zwei drei, Laufen
 31

Lisanne Gortzak

 Lisanne Gortzak
 Ike van Velzen
 Dax van Velzen
 Marloes Hogenboom

 

 Team Genietosss
 32

Martijn van Graas

 Martijn van Graas
 Marcel Loos
 Norbert van Veen
 Gert Jan van der Meer

 

Wir Schaffen dass
 33

Noortje van Haestregt

 Cynthia van Klink
 Remco Krijger
 Noortje van Haestregt
 Riante Koek

 

 Wie een kuil graaft voor een ander
 34

Peter van der Ham

 Martien Lek
 Hans Loos
 John Rodewijk
 Kevin van der Wereld

 

 TEAM HOLEX
 35

Arno van der Heijden

 Ruud Bakker
 Erik Zwaan
 Arno van der Heijden
 Jolanda Bouwmeester

 

 Unterwegs
 36

Anne-Laura Heijn

 Donna Wesselman
 Anne-Laura Heijn
 Rosa van Wouwe 
 Jet Zoetendaal 

 

Die ganz fröliche Blumenmädchen
 37

Joep Heijstek

 Sven van Berkel
 Joep Heijstek
 Joris van der Zwet
 Otto van der Poel

 

 Gemütlichheitlaufers
 38

Marlies van Heiningen

 Marlies van Heiningen
 Arnold Roessen
 Jolanda Kellerman
 Ron van der Meer

 

 Essen Sie niemals gelbe Schnee
 39

Stijn de Heus

 Jelle Hoogenboom
 Daan de Jong
 Mike van Amsterdam
 Stijn de Heus

 

 Team Stijn
 40

Sjoukje Hoekstra

 Wim van Klink
 Piet Dobbe
 Marian Voortman
 Wim Loos

 

 Es ist so tolle
 41

Charles Hogenboom

 Charles Hogenboom
 Arnold Hogerhuis
 Marcel Sjardijn
 Shama Gies Broesterhuizen

 

 Die Abriss Kugeln
 42

Gaby Hogenboom

 Carmen van Berkel
 Andrea Hogenboom
 Esmee Schrama
 Gaby Hogenboom

 

 
 Die fünf schnellen Mädchen
  43

Rob Hogenboom

 Rob Hogenboom
 Ryan Hogenboom
 Yvonne Brug
 Kim Brug

 

 Essen smachlich
 44

Roel Hogenboom

 Roel Hogenboom
 Jelmer Hogenboom
 Cuba van Ruiten
 Nils Kruiniger

 

 Die Mannschaft
 45

Britt Hoogenboom

 Britt Hoogenboom
 Lisa van Haastregt
 Femke Ganzevles
 Iris Bisschop

 

 De Jägerbommetjes
 46

Claudia Hoogenboom

 Claudia Hoogenboom
 Rosanne Enthoven
 Lisanne Bakker
 Angelica Hoogenboom

 

 Fix und Fertig
 47

Lars Hoogenboom

 Lars Hoogenboom
 Koos Kortekaas
 Martijn van Es
 Lucas van der Geest

 

 vorläufiger
 48

Monique Hoogenboom

 Monique Spierenburg
 Thomas Lenden
 Rianne de Jong
 Rudy Heemskerk

 

 Bitte ohne Sahne
 49

Peter Hoogervorst

 Marcel Hoogervorst
 Peter Hoogervorst
 Andy Otto
 Annemarie van Donk

 

 Deze kuil is van ons
 50

Sander Hoogervorst

 Sander Hoogervorst
 Jan dijksman
 Eelco Versteegen
 Mike van Ruiten

 

 Strammer Max

113

Colinda van Hoorn

Colinda van Hoorn
Anne Koetsenruijter
Marijke Kalkman
John van Hoorn
 Nesselande lopers
 51

Diede van der Hoorn

 Suzanne Mulder
 Jasmijn Hogenboom
 Lauren Pickott
 Diede van der Hoorn

 

 Die Roelies
 52

Kees van der Hoorn

 Thea Akerboom
 Renske Akerboom
 Martien Akerboom
 Kees van der Hoorn

 

 Jetzt geht´s los!
 53

Patrick van der Hoorn

 Patrick van der Hoorn
 Maarten de Groote
 Martijn Legemate
 Rob Vernooij

 

 Tante Jo
 54

Sam Huigsloot

 Sam Huigsloot
 Esmay van der Meer
 Denise van der Meer
 Ilse Bakker

 

 Gehen Rösten heftig
 55

Sander Huigsloot

 Sander Huigsloot
 Maikel van Scheppingen
 Jelle Koek
 Wessel Volwater

 

 Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei
 56

Dick van Iterson

 Olov Heemskerk
 Ivar Heemskerk
 Dick van Iterson
 Mike van der Star

 

 Die mannschaft
 57

Jan van Iterson

 Jan van Iterson
 Arjen Roodhorst
 Sasha van Veldhuizen
 Andre Frugte

 

 Gehaktbal
 58

Stijn Jacobs

 Marc Van Tendeloo
 Monik van Loock
 Herman de Sobrie
 Rene Jacobs

 

 Kasteellopers 3
 59

Stijn Jacobs

 Robin Leysen
 Josée Bertels
 Nele Jacobs
 Marc Van Loock
 Kasteellopers 2
 60

Stijn Jacobs

 Stijn Jacobs
 Tom Van Gestel
 Erwin Coopmans
 Kurt Verheyen

 

 Kasteellopers 1
 61

Maaike van der Jagt

 Annemieke Looijenstein
 Bonnie van der Wolf
 Anouk Brouwer
 Ilse van Klink

 

 Laufen bitte!
 62

Marc Janssen

 Marc Janssen
 Danny vd Veer
 Ed Hogenboom
 Paul v Haastrecht

 

 Speklap met Zwoerd
 63

Rogier de Jeu

 Joeri van Klink
 Mike van Berkel
 Teddo Bakker
 Rogier de Jeu

 

 Ein Zwei Drie, Sauffen

64 

Kirsten de Jong

 Kirsten de Jong
 Nikki Hoogenboom
 Lois van der Meer
 Shila Bakker

 

 Beter een pens van het bier dan winnen zonder plezier

65 

Denise de Jong

 Denise de Jong
 Monique Warmedam
 Karin Wubben
 Machteld vd Meer

 

 Van Corse 2

66

 Heidi de Jong

 Heidi de Jong
 Marcel de Jong
 Marco de Jong
 Goof van Berkel

 

 Der Ulknudels

67

 Marieke Kennis

 Sabien van Winsen
 Annoeska Kennis
 Miranda de Wit
 Bibi van Wordragen

 

 Roooo-saaaa-munde

68

 Jorg Kerkvliet

 Don Hoogkamer
 Roel van Ruiten
 Chris van Ruiten
 Jorg Kerkvliet

 

 Obersturmbannführers

69

 Peter Klein

 Peter Klein
 Riko Loos
 Ron van Bentem
 Danny Colijn

 

 Back to Basic 2

70

 Theo Klein

 Theo Klein
 Mathieu Kester
 Sjors Hoogenboom
 Jos Hoogenboom

 

 B c de berus

71

 Anouk van Klink

 Anouk van Klink
 Trees van Klink
 Suzan van Klink
 Oscar Haegens

 

 Team Stroom

72

 Ingmar Van Klink

 Joris Koek
 Harold Straathof
 Jeroen van der Geest
 Jim Rietbroek

 

 De Zingende OC-Schlagers

73

 Marleen van Klink

 Tamara Rietbroek
 Viola Rietbroek
 Susan Hoogenboom
 Monique Groeneveld

 

 Wir Machen noch eine runde!

74

 Wilfred van Klink

 Menno Huigsloot
 Edward Schouten
 Leon Kerkvliet
 Wilfred van Klink

 

 die doitse loite

75

 Yvonne van Klink

 Yvonne van Klink
 Irma van Klink
 Sanne Turk
 Adinda Zandvliet en Esther Rotteveel

 

 Bierbloemetjes

76

 Walter Koek

 Margreethe van Vliet
 Karin Hoogeveen
 Paul van der Geest
 Paul Hoogeveen

 

 Marsupilami 2

77

 Walter Koek

 Dolf Rotteveel
 Marcel van der Geest
 Eelco van der Poel
 Jeroen Brugman

 

 Marsupilami 1

78

 Jeroen de Konink

 Jeroen de Konink
 Eric Dobbe
 Thomas Akerboom
 Niels Molkenboer

 

 Achtung Paraat !!

79

 Sander Koot

 Sander Koot
 Jamie van der Wereld
 Danny Huigsloot
 Tim Oudshoorn

 

 Idioten, die Laufen!

80

 Dick Kroon

 Fred vd Meer
 Dick Kroon
 Petra Bakker
 Linda Zoetendaal

 

 Schnappschwanssen

81

 Wytze Kuiper

 Wytze Kuiper
 Rens van Klink
 Cas van Ruiten
 Stan van Ruiten

 

 ich stolperte und legen fallen

82

 Ed Loos

 Ron Gies Broesterhuizen
 Raymond Kroeze
 Martijn Straathof
 Ed Loos

 

 De Lekke Veter 2.0

83

 Esther Loos

 Esther Loos
 Jeroen Koot
 Wouter van der Weijden
 Annelies Hogenboom

 

 The Texas Cowboy Pferde Sattel Verkaufers

84

 Jos Loos

 Jos Loos
 Joop v Klink
 Hans Daleman
 John Wolken

 

 Ob Du Würst lust

85

 Sandra Loos

 Sandra Loos
 Linda Buitenhuis
 Debby van den Haak
 Fred Loos

 

 'T pleintje

87

 Dick van der Meer

 Dick van derr Meer
 Leslie van Es
 Dennis van der Zwet
 John van der Poel

 

 Het Bloemstukteam

88

 Ed van der Meer

 Ed van der Meer
 Rob Vis
 René Goddijn
 Richard Kroese

 

 Braadwurz Zukurz

89

 Maud van der Meer

 Maud van der Meer
 Helen van Galen
 Leanne Vis
 Maxime Muller

 

 Saufen und Laufen

90

 Pim van der Meer

 Pim van der Meer
 Marloes van der Meer
 Sjoerd van der Meer
 Diane Hoogenboom

 

 

 Meer-a-thons

91

 Rob van der Meer

 Rob van derMeer
 Natasja Uljee
 Mitchell Peet
 Floris Hupkes

 

  Fraulein und der drei bratwursten

92

 Wilan van der Meer

 Wilan van der Meer
 Kitty Versteegen
 Suzan Verhaar
 Daan van der Meer

 

 Van Corse 2

93

 Romy Meijer

 Romy Meijer
 Jack Meijer
 Sander van Capel
 Melvin Bouwmeester

 

 Rowipedi

94

 Renate Meijnders

 Charlotte Hekkenberg
 Joyce van den Heuvel
 Katja de Koning
 Gerdy Rietveld

 

 Septemberfest JAAA (Team 2)

95

 Renate Meijnders

 Renate Meijnders
 Anja van der Breggen
 Marloes Witteman
 Simone van Klink

 

 Septemberfest JAAA (Team 1)

96

 Wout Melgers

 Wout Melgers
 Romana Krijger
 Ruud de Jong
 Fred Hoogenboom

 

 Unt jetz kommen die kamele

97

 Wim de Moor

 Ron Hogenboom
 Leonard de Jeu
 Rene van der Meer
 Wim de Moor

 

 Dicke titten, kartoffelsalat

98

 Corné Nederend

 Corné Nederend
 Pepijn Wesselman
 Dennis Wesselman
 John van Ruiten

 

 De Hottubbers

99 

Dorien Obdeijn

 Dorien Obdeijn
 Ina Brugman
 Keety van der Torren
 Jean Pilling

 

 super tolle immer gerade aus holle

100

 Stanley Treskes

 Martijn Koek
 Stanley Treskes
 Hugo vd Geest
 Hans Straathof

 

  Team Lions

101

 Jeanette Overduin

 Jeanette Overduin
 Diana Dobbe
 Jolanda Schouten
 Mariëlle Hoogenboom

 

 Die TulpenPul Mädels

102

 Bart Pastoor

 Bart Pastoor
 Jeannette Dollee
 Irma Verweij
 Kees Schutter

 

Slager Blumen voor al uw Bierworsten

103

Aad van der Poel

 John van der Poel
 Marieke van der Poel
 Aad van der Poel
 Yvette de la Fosse

 

Der Poelies

104

 Vincent Prins

 Vincent Prins
 Bjorn Straver
 Borris van Berkel
 Dirk Loos

 

 Eye of the Schweinsteiger

105

 Wil Reijnders

 Jordy Jonkman
 Max Reijnders
 Bram Reijnders
 Manon van der Meijden

 

 Raijndurs

106

 Dennis Reinders

 Dennis Reinders
 Koen van der Meer
 Hein Pennings
 Tim Haasnoot

 

 De Veense Fuhrer

107

 Wieneke Remmerswaal

 Wieneke Remmerswaal
 Clemens Steekelenburg
 Edwin Tekelenburg
Anne-Marije de Jong

 

 Bonapower

108

 Matthe Rietbroek

 Matthe Rietbroek
 Gerard Kuipers
 Cees Admiraal
 Aad van Egmond

 

 Die Alten Leute

109

 Dick van Rijn

 Dick van Rijn
 Brenda Otto
 Gerda Roest
 Joke Dowma

 

 Aus der Reihe Derr(D)ick

110

 Jan van Rooden

 Jan van Rooden
 Thijs van der Meer
 Maarten van der Meer
 Ralph van der Kamp

 

 Ausfart

111

 Lenny van Rossum

 Sjors vd meer
 Timo vd meer
 Nick Tuithof
 Roel vd Heiligenberg

 

 Speklap zonder Zwoerd

112

 Karin Rotteveel

 Karin Rotteveel
 Claudia Straathof
 Carolien Rotteveel
 Claudia Rotteveel

 

 Eins Zwei Drei Zaufen

114

 Tilia Van Ruiten

 Tilia van Ruiten
 Nynke Hogeboom
 Nicole van Wakeren
 Simone van der Heijden

 

 De Cheeta's

115

 Marja Salman

 Cathalijn Waaijer
 Sietze van Scherpenseel
 Ineke van Kempen
 Ellen Boers

 

  Sietze's harem

116

 Irma Schouten

 Jet Huigsloot
 Sander Koek
 Paul Verhaar
 Irma Schouten

 

 Jet & co

117

 John Schrijvers

 John Schrijvers
 Anne Schrijvers
 Lisa Schrijvers
 Brian Epker

 

 Das Schreibers Laufers

118

 Tino Snaterse

 Tino Snaterse
 Sander Opdam
 Albert Vletter
 Joyce Willems

 

 Der Rudi's

119

 Joyce Spruit

 Danny van der Zwet
 Patrick Hoogervorst
 Heidi Verdel
 Joyce Spruit

 

 Verdel ICT & Media

120

 Ruud Spruit

 Jan van Klink
 Kees Hoogenboom
 Rob v.d. Zwet
 Peter Spruit

 

 Runaway Boys

121

 Giselle Straathof

 Giselle Straathof
 Krista Dijkman
 Jason Hillebrand
 Bram Otto

 

 Holle mit die Supertolle Mede-Klinkers

122

 Theo Termeulen

 Theo Termeulen
 Jozien Pickot
 Thedor Pauw
 4e loper

 

 Das Wasserreich

123

 Els Tijssen

 Els Tijssen
 Anika Koek
 Edward van Berkel
 Jakko Cats

 

 Die Schulplatz langlaufers

124

 Danielle van Tol

 Danielle van Tol
 Harriet vd Meer
 Eveline de Koning
 Aphra vd Berg

 

 Die hennen die rennen!

125

 Henny Tolboom

 Ed Klaasen
 Erma Onvlee
 Patricia Booneman
 Henny Tolboom

 

 Hepie & Hepie

126

 Loekie Verdel

 Marjolein Ubink
 Marcel van Tol
 Iris van Wouwe
 Loekie Verdel

 

Die Supertolle Schlager Schwestern 2

127

 Loekie Verdel

 Ellis Wolken
 Helma van Tol
 Yvonne Loos
 Marco vd Burg

 

Die Supertolle Schlager Schwestern 1

128

 Femke Vermeij

 Femke Vermeij
 Corne Glasbergen
 Mark van de Kooy
 Natascha van Amsterdam

 

Auf Wiener Schnitzel

team 2

129

 Cynthia Vet

 Cynthia Vet
 Belinda Cassaigne
 Lydia Zeijlemaker
 Mariëlle Akerboom

 

 Hofdames

130

 Heleen van Vliet

 Heleen van Vliet
 Sarah Griffith
 Alieke Hoogenboom
 Nancy van Kan

 

 de Dirndls

86

 Linda van Vliet

 Linda van Vliet
  Jan van Vliet
-
-

 

 De Malle Vlietjes

131

 Gerwin Vos

 Mirjam Visser
 Esther keizer
 Karin keizer
 Joachiem langezaal

 

 Rosamunda

132

 Gerwin Vos

 Wilfred van der Horst
 Rieni Tienman
 Wilko van der Hoorn 
 Gerwin Vos

 

 de lederhosen

133

 Gerwin Vos

 Ingrid Kruik 
 Marielle Reyngoud
 Carla Versluis
 Heidi Wijfje 

 

 De Heidi's

134

 Gerwin Vos

 Carla van der Berg 
 Wilma Serverin
 Germa van der Laan 
 Annemieke de Roos

 

 eins,zwei ....laufen!

135

 Dionne Wesselius

 Dionne Wesselius
 Mandy van de Poppe
 Nancy van der Salm
 Thoma van Kruisbergen

 

 Wesselius Sports 'Immer gerade aus'

136

 Mariet Wesselman

 Henny Rietbroek
 Peter Akerboom
 Ida Molkenboer
 Mariet Wesselman

 

 De liefde van de man ….

137

 Marcel van der Willik

 Marcel van der Willik
 Daan Vessies
 Kirsten Schoenmaker
 Jolanda van Berkel

 

 Hebbiehunweer

138

Nicole van Zaal

 Lorance van Oers
 Lucie van der Geest
 Brenda van Leeuwen
 Nicole van Zaal

 

 die Schlager Schwestern

139

 Sandra Zonderop

 Marion v Schooten
 Sheila Elkerbout
 Ingrid Middelkoop
 Roeland Dirks

 

 de Party Runners

140

 Thomas Zwetsloot

 Bart Hakkenberg
 Aafke Eshuis
 Thomas zwetsloot
 Nory Lansing

 

 BEAT
     



Website:
www.plantaris.nl voor meer informatie over alle activiteiten van deze gezellige vereniging.